Aktualności

lut18

URLOP

W Dniach 21-28 lutego przebywamy na urlopie. Wysyłka będzie odbywała się po zakńczeniu urlopu.

lut  18
Więcej
sty22

Jaką wędkę wybrać do lekkiego spinningu

Wędkowanie jest jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej relaksujących hobby, jakie istnieją. Należy jednak brać pod uwagę specyfikę tego zajęcia, bowiem wymaga dużej cierpliwości. Ciekawym wyborem jest połów metodą spinningową, która ma wielu entuzjastów. Jej niewątpliwą zaletą jest olbrzymia dawka emocji jakie towarzyszą walce z rybą. Jednak nawet w przypadku wypracowanej techniki holu i umiejętnego kontrolowania ryby, niezbędny jest odpowiedni dobór sprzętu. Największym problemem dla wielu wędkarzy jest dobór odpowiedniej wędki spinningowej. Jednak spokojnie - po przeczytaniu tego opracowania będziesz już miał pewien zarys sytuacji.

sty  22
Więcej
paź22

Jesienny połów okoni-jak się przygotować

Prawdziwa „złota Polska jesień” jest niezwykle urokliwa, jednak jej walory na samych aspektach wizualnych się nie kończą. Jest to bowiem niezwykle dobry okres dla wędkarzy planujących połów okoni.

paź  22
Więcej
paź17

Jak dobrać haczyk pod konkretną rybę

Kwestią oczywistą jest fakt, że dobór haczyka pod gatunek ryby ma olbrzymie znaczenie. Każdy wędkarz stara się złowić rybę, a nie patrzeć jak ucieka ze względu na za słaby, nieodpowiedni haczyk.

paź  17
Więcej
paź16

Surfcasting-trudne pięknego początki

Wędkowanie z linii brzegu (niezależnie czy mamy do czynienia z piaszczystą plażą, czy wyregulowaną linią brzegową) określane jest mianem „surfcastingu”.

paź  16
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl