Aktywne filtry:

 

Sprzęt elektroniczny

Sygnalizatory elektroniczne to już klasyka i właściwie jeden z pierwszych elektronicznych gadżetów który zawitał do wędkarskiego ekwipunku. Praktycznie każdy wędkarz posiada sygnalizator elektroniczny w swoim zestawie. 

URLOP

W Dniach 21-28 lutego przebywamy na urlopie. Wysyłka będzie odbywała się po zakńczeniu urlopu.

2019-02-18 21:51:18
| czytaj dalej
Jaką wędkę wybrać do lekkiego spinningu

Wędkowanie jest jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej relaksujących hobby, jakie istnieją. Należy jednak brać pod uwagę specyfikę tego zajęcia, bowiem wymaga dużej cierpliwości. Ciekawym wyborem jest połów metodą spinningową, która ma wielu entuzjastów. Jej niewątpliwą zaletą jest olbrzymia dawka emocji jakie towarzyszą walce z rybą. Jednak nawet w przypadku wypracowanej techniki holu i umiejętnego kontrolowania ryby, niezbędny jest odpowiedni dobór sprzętu. Największym problemem dla wielu wędkarzy jest dobór odpowiedniej wędki spinningowej. Jednak spokojnie - po przeczytaniu tego opracowania będziesz już miał pewien zarys sytuacji.

2019-01-22 11:40:38
| czytaj dalej
Niezbędnik każdego wędkarza (początkującego)

Wędkowanie jest sposobem na niezwykłe spędzenie wolnego czasu. Jednak nie wystarczą same chęci i "patyk z haczykiem", by cieszyć się niezmąconym połowem. 

 

2018-11-28 13:49:46
| czytaj dalej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl