Aktywne filtry:

-
Producent
 • Jaxon (21)
 •  

  Zanęty

  Zanęty używane przez zawodników przeważnie zawierają aż kilkanaście składników. Trzeba mieć duże doświadczenie, żeby taką zanętę przygotować prawidłowo. Na szczęście, gdy wędkujemy dla czystej przyjemności, nie jest nam ona wcale potrzebna.

  URLOP

  W Dniach 21-28 lutego przebywamy na urlopie. Wysyłka będzie odbywała się po zakńczeniu urlopu.

  2019-02-18 21:51:18
  | czytaj dalej
  Jaką wędkę wybrać do lekkiego spinningu

  Wędkowanie jest jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej relaksujących hobby, jakie istnieją. Należy jednak brać pod uwagę specyfikę tego zajęcia, bowiem wymaga dużej cierpliwości. Ciekawym wyborem jest połów metodą spinningową, która ma wielu entuzjastów. Jej niewątpliwą zaletą jest olbrzymia dawka emocji jakie towarzyszą walce z rybą. Jednak nawet w przypadku wypracowanej techniki holu i umiejętnego kontrolowania ryby, niezbędny jest odpowiedni dobór sprzętu. Największym problemem dla wielu wędkarzy jest dobór odpowiedniej wędki spinningowej. Jednak spokojnie - po przeczytaniu tego opracowania będziesz już miał pewien zarys sytuacji.

  2019-01-22 11:40:38
  | czytaj dalej
  Niezbędnik każdego wędkarza (początkującego)

  Wędkowanie jest sposobem na niezwykłe spędzenie wolnego czasu. Jednak nie wystarczą same chęci i "patyk z haczykiem", by cieszyć się niezmąconym połowem. 

   

  2018-11-28 13:49:46
  | czytaj dalej
  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl